Filomuz

Sprinter


Arkanıza yaslanın ve rahatlayın
Sprinter'e biner binmez kendinizi evinizde hissedecek ve her seferinde orada olmak için can atacaksınız.
Burada sizler için firmamız tarafından özel olarak tasarlanmış iç dizaynıyla sizlere daha konforlu ve rahat bir yolculuk sağlayacak araçlarımız hakkında ki ilk izlenimlerinizi edinin.

ADAPTIVE ESP® Elektronik Stabilite Programı aracın yük durumunu kendiliğinden hesaba katmaktadır. Aracın kaymaya başlama riski gibi bazı tehlikeli durumlarda, sürücünün bu kritik durumla başa çıkmasına destek sağlamak için motor gücünün gereksinime uygun bir şekilde uyarlanmasına yol açan, münferit tekerleklerde hedeflenmiş fren uygulaması vasıtasıyla duruma müdahale eder.

ADAPTIVE ESP®, kilitlenmeyi önleyen fren sistemi (ABS), ivme kayma kontrolü (ASR), elektronik fren gücü dağıtımı (EBV), Fren Desteği (BA) ve çalıştırma-durdurma desteği (AAS, isteğe bağlı) sistemlerini kaynaştırırken ayrıca yol tutuş stabilitesi yardımı da sunmaktadır. Fren Sistemi. Muazzam stabilite
Sprinter'in tüm tekerleklerini fren diskleriyle donatmakla yetinmedik. Mühendislerimiz denenmiş ve test edilmiş iki-devreli hidrolik fren sistemini daha ileri aşamaya götürmeyi de başardı. Dört tekerleğin her birinde bulunan elektronik bir gösterge fren pedlerinin mevcut durumu hakkında ilave bilgiler vermektedir. Kilitlenmeyi önleyen fren sistemi (ABS), ivme kayma kontrolü (ASR), elektronik fren gücü dağıtımı (EBV) ve Fren Desteği (BA) Sprinter'in standart donanımı dahilindedir.


Daha yüksek bir konum
Standart koltuklar bile koltukta oturan kişinin vücuduna göre nazik ve esnek bir biçimde uyar ve sıkı bir yanal destek temin eder. Sürücü koltuğunun ideal yüksekliğini yalnızca bir kol vasıtasıyla kişisel gereksinim ve isteklerinize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Büyük ferahlık ve birçok ilave rahatlık özelliği oturma konforunu yükseltmektedir: Üç noktalı emniyet kemerleri tüm koltuklar için standarttır.

Arka tarafta bile konfordan taviz yok
Sürücü ve sürücünün yanındaki yolcu için en iyi şartlar: Yolcu bölmesine ılık ve serin hava akımı sağlayabilen güçlü ısıtma ve havalandırma sistemi eksiksiz bir şekilde düzenlenebilir.
İsteğe bağlı ekstralar konforun sınırlarını genişletmeyi kesinlikle becermektedir: Yardımcı ısıtıcı, polen ve partikül filtresi, veya sürücü mahallinde hoş bir iklim yaratan ön sıcaklık-kumandalı klima.

Klimalı servis ve okul taşıtlarında bağımsız ortadan üflemeli elektromanyetik kavramalı arka klima standarttır. Ayrıca araçlarda kalorifer sistemi de standart olarak yer almaktadır.